Charles Shaughnessy/ Maxwell Sheffield

20. listopadu 2009 v 8:00 | Kiriki von KoKo JamBo |  Charles Shaughnessy

http://content6.flixster.com/photo/61/19/29/6119292_tml.jpgCharles Shaughnessy

Povolání: herec
Věk: 54
Datum narození: 9. 02. 1955
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Vodnář


Život
Narodil se v Londýně jako syn Alfreda Shaughnessyho, který byl scénáristou seriálu Upstairs, Downstairs a herečky Jean Lodge. Protože se narodil v herecké rodině, v prvních filmech začal účinkovat už na základní škole. Po absolvování Etonu začal studovat práva na universitě v Cambridge.
Když studoval na Cambridgi přidal se do skupinky komediálních herců nazvané "Footlights Revue".Po maturitě se rozhodl vrátit k hraní a zapsal se do Londýnské divadelní školy, která mu umožnila hodně cestovat se souborem. Přestěhoval se do Ameriky, kvůli herečce, Susan Fallander, do které se zamilovat a chtěl se s ní oženit.Také tak 13.5. 1983 udělal a nyní může být pyšný na své dvě dcery Janny a Madekyn.
Seriálová a filmová kariéra
Nejvíce se proslavil hraním Shana Donovana v seriálu Tak jde čas (Days of our Lives), kde hrál od roku 1984 do roku 1992. V seriálu má poměr s Kimberly Bradyovou (Patsy Pease). Jejich dvě postavy vytvořili vzor seriálového páru pro teenagery v 80. letech.
Shaugnessy je také velmi známý pro svoji roli v seriálu Chůva k pohledání, kde si zahrál po boku Fran Drescher bohatého anglického gentlemana - vdovce se třemi dětmi. Seriál se vysílal od roku 1993 do roku 1999. Na obrazovkách se vedle Fran Drescher objevil ještě jednou, a to v seriálu Living with Fran, kde si zahrál Franina exmanžela Teda.
Charles také účinkoval v televizním filmech Get a Clue a Mom's Got A Date With A Vampire. Zahrál si i jako hostující herec v seriálu Hvězdná brána v 8. epizodě 8. řady. Dokonce namluvil postavu Dr Quintaina v počítačové hře Freelancer.
Nedávno účinkoval v epizodě seriálu Zákon a pořádek.
Též namluvil postavu zlaté rybičky Denise v kresleném seriálu Stanley.
▪ Mimo práci si Charles rád najde čas na jeho dvě dcery. Se starší rád jezdí na kole a s mladší chodí do parku.

http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/35/92/39/18437398.jpgMaxwell Sheffield

Maxwell je Broadwayský producent několika úspěšných her, ačkoliv jeho největším ryvalem je Andrew Lloyd Webber. Vždycky ho děsně vyprokovalo to, že odsoudil muzikál Cats (Kočky) a Andrew na tom pak vydělal jmění.
Jeho manželka Sarah zemřela (nikdy nebylo řečeno jak) několik let před začátkem seriálu. Maxwell má společnici C.C. Babcock, která tajně doufá, že se stane příští paní Sheffieldovou už asi po dvacet let (dokonce šla Sáře za družičku).
Maxwellovou největší pýchou jsou jeho tři děti, Maggie, Brighton a Gracie. Nicméně jeho pracovní vytíženost mu nedovoluje strávit s dětmi tolik času, kolik by potřebovali, a tak se snaží najít chůvu. Pak se objevuje (slečna) Fran Fine.
Jak dlouho to jen šlo se Maxwell a Fran snažili udržet svůj vztah na profesionální úrovni. Hlavně proto, že Maxwell se pořád truchlil pro svoji manželku a Fran se dostávala ze vztahu se svým ex-snoubencem.
Jednou řekl Maxwell Fran, že ji miluje, ale pak to vzápětí odvolal. Po dlouhé době váhání Maxwell opravdu požádal Fran o ruku, vzali se a měli spolu dvojčata.
▪ Český dabing: Zdeněk Mahdal
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lúthien SB Lúthien SB | Web | 20. listopadu 2009 v 18:41 | Reagovat

Hele, člověče, nechceš zase začít s grafikou? Já nevim, co ti mám psát za komentáře :-D

2 stevomilek stevomilek | Web | 20. listopadu 2009 v 20:27 | Reagovat

:D grafika nás očividně poslední dobou trošku přestala bavit.. :D
btw. tuhle postavu zrovna nemusím. ale to příjmení mi velmi nápadně připomíná pravé jméno spisovatele darrena shana :) > darren o´shaguanessy nebo nějak tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama