Lauren Lane/ C.C Babcock

18. listopadu 2009 v 8:00 | Kiriki von KoKo JamBo |  Lauren Lane

http://www.zachtheatre.org/stages/images/07-08season/lane_color.gifLauren Lane

Věk: 48
Znamení: Vodnář


Lauren Lane (narozena 2.2. 1961) je herečka známá nejvíce díky roli C.C. v seriálu Chůva k pohledání.
Lauren se narodila ve městě Oklahoma ve státě Texas. Vystudovala University od Texas at Arilngton. Je rozvedená a má jedno dítě, dceru Kate (1998), kterou čekala při natáčení 5. řady seriálu Chůva k Pohledání (tudíš by jí teď mělo být tak kolem 11. let).
Lauren začala s hraním v roce 1984 účinkováním v televizních seriálech Hunter a L.A. Law a v několika filmech. Také hrála v divadle, ale ne zrovna na Broadwayi. Byla členkou "The Actors Gang" (Gent herců), experimentální divadelní společnosti založenou Timem Robbinsonem.

▪ Vyučuje herectví na Texaské státní universitě (Southwest Texas State University) v San Marcosu.
▪ Lauren je horlivá čtenářka. Přečte i několik knih za týden.
Oblíbená barva je zelená.
Její bývalý manžel se jmenuje David Wilkins


http://pinknpurplelizard.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/ccbabcock-150x150.jpgC.C. Babcock

C.C.je Maxwellova obchodní partnerka a pracuje s ním přes 20 let. Také doufá, že po smrti jeho manželky Sarah se do ní Maxwell zamiluje a vezme si ji. Do jejího plánu ale značně nepasuje Fran, protože jak se zdá, tak má Max oči jenom pro ni. Její největší záporné vlastnosti jsou asi chladnost a hamižnost, ale naopak její nejsilnější stránkou je humor, ač úmyslný nebo neúmyslný. Velkým problémem mezi ní a Maxem je také to, že C.C. vůbec nebera v úvahu jeho tři děti - ani nazná jejich jména. Jedou ji Niles dokonce namluvil, že děti jsou čtyři. Mimochodem Niles je ten, který má slečnu Babcock snad nejméně rád ze všech, celou dobu se pořád počťuchují a urážejí. Ale Niles je právě ten, se kterým C.C. nakonec zkončí. Po strávené noci C.C. otěhotní a dokonce se s Nilsem (po tom, co ho C.C. několikrát odmítla) vezmou ,při to Fran zrovna rodí. :D Mimochodem, zkratka C.C. ve skutečnosti znamená Cudná Clair :D.
Je o 4 roky mladší, než Fran.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie-chan Annie-chan | Web | 18. listopadu 2009 v 14:37 | Reagovat

Ta je dost dobrá xD
Děláš diplomy za spřátelení? Jestli jo, já bych chtěla Hachiho z Blood+... a koho ty? :D

2 Annie-chan Annie-chan | Web | 18. listopadu 2009 v 18:03 | Reagovat

Diplom máš u mě ;)

3 Lúthien SB Lúthien SB | Web | 18. listopadu 2009 v 19:26 | Reagovat

No jo, co napsat, neznám jí :-D

4 coolna coolna | Web | 18. listopadu 2009 v 20:30 | Reagovat

chci te pozvat na muj blog ted prave probiha bleskovka urco se zapoj

5 AlbertHed AlbertHed | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:12 | Reagovat

The prostate related is a vital part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions of the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations per week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to ensure a healthy prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination at least a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama